KONTAKTY

RBinvest.cz
Komenského 126
507 71 Miletín
tel: +420 737 442 617
info@rbinvest.cz
Provozovatel: Radek Hartych
ICO: 49299492

Úvod » SUŠÁKY PRAKTIK » Radiátor PRAKTIK PLUS

PRAKTIK plus ramínko-policové sušáky a vysoušeče obuvi a oděvů

Ramínko - policové vysoušeče PRAKTIK PLUS jsou praktickou a víceůčelovou kombinaci, kde efektivně vysušíte mokrou a vlhkou obuv a zároveň vám police vysuší i menší olečení a doplňky jako jsou šály, čepice, rukavice, ručníky, atd. Tyto sušáky najdou uplatnění v domácnostech, hotelích, ve firmách, školách, školkách, v lyžařských střediscích.

Na našich stránkách najdete základní typovou řadu. V naši nabídce najdete sušáky PRAKTIK a PRAKTIK PLUS. Rozdíl je v  přidaných trubkách mezi jednotlivými patry, kterými se zvýší otopný výkon a lze také vytápět i okolní místnost. Samozřejmě lze jakýkoli sušící radiátor upravit dle vašeho přání a požadavku. Budeme se snažit vyjít vám vstříc a vašim objednávkám se budeme individuálně věnovat. 

Vytápět ramínko - policové sušáky lze jak centrálně, elektricky, tak i kombinovaně. Vybrat si můžete ze široké škály barev dle vzorníku RAL. 

Radiátory vám také velice rádi zhotovíme v nerezovém provedení.


skladem akce doprava zdarma
Párů bot:
Police:
novinka


novinka
novinka


novinka


novinka


novinka


běžná cena po zdražení 32 383 Kč

vaše cena 26 763 Kč (1 086 EUR)

novinka


novinka


novinka


novinka


běžná cena po zdražení 36 731 Kč

vaše cena 30 356 Kč (1 231 EUR)

novinka


Ramínko - policové radiátory plus se vyznačují multifunkčností, která umožní vyhřívat daný prostor a zároveň vysuší jakoukoliv obuv. Výhodou tohoto sušáku je nasazení obuvi na ramínka  a ty jsou vysoušeny zevnitř. Koncepce těchto ramínek je léty zdokonalovaná a upravena pro univerzální použití. Slouží také pro odkládání, sušení a vyhřívání oděvů. 

Radiátorové vysoušeče vyrábíme ručně a proto můžeme vyjít vstříc vaším přáním co se týče vzhledu a rozměrů.

Na přání vyhotovíme 3D vizualizaci vámi vybraného radiátoru.

Jsme ryze česká firma

NDI4Y2Rm