KONTAKTY

RBinvest s.r.o.
Komenského 126
507 71 Miletín
tel: +420 737 442 617
info@rbinvest.cz

Úvod » Elektrické topné tyče » Nástěnný programátor TTIR1

Elektrické topné tyče / Nástěnný programátor TTIR1


Programátor umožňuje nastavení pokojové teploty v rozsahu od 10 °C do 30 °C v krocích po 0,5 °C. Zobrazuje aktuální a nastavenou teplotu a také aktuální čas. Umožňuje nastavit dvě teploty: ekonomickou a komfortní, jejich ovládání ve dvou režimech: manuální a automatické. Zařízení má možnost kalibrace elektronického teplotního čidla, pokud je na displeji jiné než v místnosti. Programátor lze připevnit na zeď nebo fungovat jako přenosné zařízení.
Funkce týdenního časovače umožňuje naprogramovat jednotku tak, aby pracovala v určitých režimech po celý týden. Nechybí ani funkce sušičky, která umožňuje provoz zařízení od 15 minut do 4 hodin.
Programátor pracuje bezdrátově se všemi typy ohřívačů Terma vybavených IR přijímačem (One a KTX 4 ohřívač). Může spolupracovat s mnoha topidly v jedné místnosti.
Zařízení je na baterie s dlouhou životností. Programátor nevyžaduje připojení k externímu zdroji napájení.
Programátor je vybaven ochranou proti zamrznutí (ANTIFREEZE). Tento režim chrání radiátor před poškozením v důsledku zamrzání vody.
Jednoduchá linie v kombinaci s bílými tvary dodává zařízení moderní vzhled a zároveň je dokonalým pozadím pro elegantní jantarový displej.
Zařízení je k dispozici v bílé barvě.


skladem akce doprava zdarma
Výrobce:
 

vaše cena 2 454 Kč (101 EUR)


OWVlNm