KONTAKTY

RBinvest s.r.o.
Komenského 126
507 71 Miletín
tel: +420 737 442 617
info@rbinvest.cz

Úvod » Elektrické topné tyče » Nástěnný programátor DTIR1

Elektrické topné tyče / Nástěnný programátor DTIR1


Programátor umožňuje přesnou regulaci pokojové teploty v krocích po 0,5 °C. Ukazuje aktuální a nastavenou teplotu. Zařízení pracuje v těchto režimech: manuální, automatický, sušič a nemrznoucí směs. Lze je naprogramovat ve dvou teplotních stupnicích: ekonomické a komfortní. Programátor má možnost zkalibrovat elektronické teplotní čidlo, pokud je na displeji jiná teplota než v místnosti. Programátor lze připevnit na zeď nebo fungovat jako přenosné zařízení.
Denní časovač umožňuje naprogramovat zapínání a vypínání zařízení s intervalem 15 minut. Při provozu může pracovat v režimu ekonomických nebo komfortních teplot. Režim sušičky umožňuje zařízení běžet od 15 minut do 4 hodin, poté se přepne do automatického režimu.
Programátor pracuje bezdrátově se všemi typy ohřívačů Terma vybavených IR přijímačem (One a KTX 4 ohřívač). Může spolupracovat s mnoha topidly v jedné místnosti. Inteligentní systémy budov Zařízení má bateriové napájení s dlouhou životností. Programátor nevyžaduje připojení k externímu zdroji napájení.
Programátor je vybaven ochranou proti zamrznutí (ANTIFREEZE). Tento režim chrání radiátor před poškozením v důsledku zamrzání vody.
Jednoduchý minimalistický tvar s jasným modrým displejem. Přístroj je lehký a šikovný.
Zařízení je k dispozici ve dvou barvách: bílé a stříbrné.


skladem akce doprava zdarma
Výrobce:
 

vaše cena 1 667 Kč (68 EUR) 

vaše cena 1 699 Kč (70 EUR)


MTRkY2EwO